Menu

Moja recenzia Bet365: Dostupné športy a hry

Ihneď po príchode na stránky Bet365 som bol milo prekvapený prehľadnosťou, na ktorú som narazil. Na rozdiel od iných hazardných stránok, kde sa často stretávam s tým, že už aj úvodná stránka je preplnená stovkami informáciami, je Bet365 naozaj odlišná. Najviac ma oslovila základná sekcia, ktorá rozdeľuje stránku na jednotlivé sekcie, ako šport, kasíno, poker a ďalšie. Každé jedno oddelenie zobrazuje len svoje informácie, a tak vždy vidím len presne to čo potrebujem.

S menom Bet365 si najviac ľudí, vrátane mňa, spája športové stávky. Preto som sa po tejto sekcii poobzeral ako po prvej, a bolo tam toho naozaj dosť. Okrem tých najpopulárnejších u nás ako je futbal, hokej, basketbal či tenis, som narazil aj na menej známe športy, akými sú napríklad golf, americký futbal či snooker. Zostal som príjemne prekvapený aj ponukou e-Športov, ktoré som si v poslednej dobe naozaj obľúbil. V ponuke jednotlivých súťaží a turnajov som tu našiel všetky veľké udalosti, ako napríklad Ligu majstrov či Wimbledon. S výberom športov som bol teda spokojný, a to sa považujem za náročnejšieho hráča.

Výhodné kurzy a stávkové limity

Predpokladal som, že Bet365 si bude môcť dovoliť mi poskytnúť nadpriemerné kurzy, a nemýlil som sa. Tak veľká spoločnosť akou je práve Bet365, sa medzi hráčmi teší veľkej obľube, a preto nemá o zisky núdzu. Vďaka konkurenčným kurzom z toho profitujem aj ja, keďže z každej jednej uzavretej stávky dostanem viac ako u konkurencie. Z môjho pohľadu sú teda ponúkané kurzy konkurencieschopné, bez zbytočných chytákov a zavádzajúcich ponúk.

To sa ale nedá povedať o limitoch, na ktoré som aj tu narazil. Trochu ma to mrzí, ale všimol som si, že je to už akýsi trend medzi hazardnými stránkami. Keď sa mi darí, tak prečo by som mal byť za to potrestaní? Avšak nič s tým nenarobím a musím sa zmieriť s tým, že to tak je. Jedinou pozitívnou vecou snáď je, že stávkové limity sú pomerne vysoké a tak bežný hráč na ne nenarazí. Na to isté som narazil aj pri limitoch na vklady či výbery, kde som maximálnou hodnotou nebol nikdy limitovaný.

Čo si myslím o kasíne

V poslednej dobe som čoraz viac a viac času začal tráviť v sekcii kasína, ktorú Bet365 ponúka. I keď sa primárne jedná o stránku so športovými stávkami, vďaka modernému trendu sa väčšina stávkových kancelárií rozširuje aj do tohto sektoru. Mne to len vyhovuje, lebo či už si chcem staviť na zápas, alebo roztočiť valce na hracom automate, delí ma od toho len jediné kliknutie. V ponuke som narazil na rôzne kategórie hier – od hracích automatov, cez klasické kartové či stolové hry, až po video poker. Myslel som si, že keďže sa jedná o pomerne mladé online kasíno, tak bude ponuka hier limitovaná. Bol som ale na omyle, a táto sekcia už ponúka desiatky rôznych hier. Mne najviac imponujú hracie automaty, a tak som si obľúbil hry Age of the Gods, Kingdoms Rise: Scorching Clouds, Midnight Wilds a Lucky Emeralds. Všetky tituly pochádzajú z dielne vydavateľa Playtech, čo môže byť pre niekoho nevýhodou, ale ja ho mám rád. Preto som bol s hrami spokojný, nič mi nechýbalo.

Herná sekcia

Osobne som na začiatku moc nechápal prečo je táto sekcia oddelená od sekcie kasína, avšak postupom času som na to prišiel. V kasíne sú hry, ktoré na zákazku Bet365 dodáva Playtech, a tak sú pre toto kasíno unikátne. V hernej sekcii som mal možnosť naraziť na hry od iných vydavateľov, ako napríklad Play‘n GO, Quickspin, Independent Gaming či Merkur Gaming. Tu som trávil väčšinu času na svojich obľúbených hrách, ktoré som už párkrát hral. Za spomenutie stojí určite Sticky Bandits, Book of Dead, Irish Love či Golden Ticket. Hier je tu podobne niekoľko desiatok, avšak širšia ponuka by taktiež neuškodila.

Nechýbajú ani sekcie pre Poker či Vegas

Najnovšie prírastky, v ktorých som sa stačil len trochu poobzerať, avšak bolo to pre mňa dostačujúce. Sekcia pokru je pomerne priamočiara – ponúkla mi rôzne variácie, ak nie všetky, tejto svetoznámej hry. Ja mám poker síce rád, ale neradil by som sa medzi skúsených hráčov, ktorí touto hrou žijú. Nechýbali mi ani všelijaké ponuky, turnaje či vernostný program, ktorý stojí za zváženie. Napriek tomu, že táto sekcia je tiež pomerne mladá, je vidieť, že na nej pracovali odborníci. Bet365 nechcelo nechať nič na náhodu, a rozhodlo sa to urobiť poriadne, čo viem vždy oceniť.

To isté by sa dalo povedať aj o sekcii Vegas, ktorá mi prišla ako ďalšou variáciou kasína. V tejto sekcii som ale narazil na kultové tituly, ako napríklad automat Ozzy Osbourne, Ice Wolf, Temple Stacks, Hit it Hard či Serengeti Kings. S niektorými z nich som sa už v minulosti stretol, a preto to bola pre mňa jasná voľba. Celkovo by som tejto sekcii nemal čo vytknúť, možno až na nižší počet hier, pre čo ale mám zatiaľ pochopenie. Cením si najmä praktické rozdelenie tejto sekcie do ďalších oddelení, ako populárne, prémiové či video automaty.

Často kladené otázky

Je v Bet365 dostatok športov?

Áno, ponuka športov v Bet365 ma milo prekvapila, a osobne mi v nej nič nechýbalo. Na svoje si prídu občasní hráči aj tí pravidelní, a v niektorých prípadoch aj ozajstní puntičkári.

Môžem Bet365 dôverovať?

Úplne – Bet365 patrí medzi spoločnosti svetového formátu, a keďže patria k sponzorom hneď niekoľkých súťaží a športových tímov, majú moju plnú dôveru.

Je na výber dostatok bankových možností?

Čo sa týka vkladov aj výberov, nemal som najmenší problém s ponúkanými bankovými možnosťami. Narazil som jedine na veľký výber, vysoké limity a pomerne rýchle časy.

Má Bet365 v kasíne dostatok hier?

Keďže v kasíne sa nachádzajú len unikátne hry vyrobené vydavateľom Playtech na zákazku Bet365 kasína, tak je ich počet zatiaľ pomerne limitovaný. Mne to až tak nevadilo, ale časom sa tento počet určite zvýši.

Sú stránky Bet365 prehľadné?

Ja som bol so vzhľadom stránok nadmieru spokojný, a označil by som ich ako vysoký nadpriemer. Najviac ma oslovilo rozdelenie do sekcií či bezproblémový chod, a tak som niektoré malé nedostatky dokázal prehliadnuť.

Je dostupná mobilná aplikácia?

Bet365 sk

Áno, Bet365 má mobilnú aplikáciu, a to hneď niekoľko. Osobne som sa stretol len s tou na športovú a kasíno sekciu, avšak samostatná aplikácia je dostupná aj pre ostatné sekcie, ako poker, hry a vegas.

Boli k dispozícii bonusy, akcie a turnaje?

Samozrejme, v každej jednej sekcii som narazil na jednu a viac ponúk, ktoré spĺňali moje očakávania.

Fungovala stránka tak ako mala?

Ani raz som sa nestretol s tým, že by stránka sekala, spadla alebo nereagovala. Bet365 má ukážkové stránky, z ktorých by si konkurencia mala brať príklad.

Moja recenzia Bet365: Ďalšie funkcie

Zážitok z hry

Presne tak ako som už spomínal, zážitok na stránkach Bet365 by som hodnotil ako jeden z tých lepších. Základom je skvelé rozdelenie do viacerých sekcií, pričom každá obsahuje len to čo má. To prispelo k prehľadnosti stránky, a ja som tak rýchlo našiel všetko čo som práve hľadal. Jediná vec čo ma zarazila, bolo vyžadovanie softvéru Flash v niektorých sekciách. Považujem ho za zastaralý a bol by som rád, keby tu bol nahradený niečím iným.

Stávky naživo

Ako uložiť stávku naživo?

Túto funkciu som využíval pomerne často, preto by som vám rád poradil ako si uzavrieť stávku v práve prebiehajúcom zápase. Stačí kliknúť na sekciu Naživo, kde sa mi automaticky zobrazia práve prebiehajúce športové zápasy. Tu hneď môžem vidieť aj aktuálne kurzy na jednotlivé výsledky, a stačí ak na jeden z nich kliknem a hneď sa mi založí nový tiket. Potom už stačí ak ho kliknutím potvrdím a to je všetko.

Živé sledovanie zápasov

Áno, tak ako aj u konkurencie, aj v Bet365 som mal možnosť naživo sledovať jednotlivé športové zápasy, ktoré sa akurát diali. Ja som sledoval skoro výlučne len futbal, avšak je tu možnosť sledovať aj ďalšie športy, ako napríklad hokej či tenis.

Zábava aj na mobile

Bol som milo prekvapený ako veľmi Bet365 zapracovalo na mobilných aplikáciách. V minulosti malo len aplikáciu pre šport, avšak teraz je dostupných viacero aplikácií, pre jednotlivé sekcie. Podľa očakávaní, všetky z nich mi fungovali až na malé výnimky dobre, a tak by som ich hodnotil pozitívne.

Aby ste mohli využívať službu Live Streaming, musíte sa prihlásiť a mať financovaný účet alebo staviť stávku za posledných 24 hodín.

Najlepšie funkcie

Určite najlepšou vlastnosťou je výber športov, oblasť, v ktorej konkurencia zaostáva. Za prínosnú považujem aj jednoduchosť a rýchlosť uzatvorenia stávky, či možnosť staviť si naživo na práve prebiehajúce udalosti. Zároveň mi v Bet365 boli ponúknuté aj jedny z najlepších kurzov, čo viem vždy oceniť. Z pohľadu kasína sa mi páči unikátnosť hier, ktoré nikde inde nenájdete, keďže sú vytvárané len pre toto kasíno.

Plusy a mínusy

PlusyMínusy
Veľký výber športovLive chat nie je dostupný non-stop
Prehľadné stránkyRozloženie kasína do viacerých sekcií
Bezpečné hranie bez obávMenší počet hier v kasíne
Dobrá mobilná aplikáciaPre niekoho až moc jednoduchý dizajn

Môj osobný názor na Bet365 – Dobrý výsledok

S hraním na stránkach Bet365 som bol spokojný. Napriek tomu, že by som uvítal o čosi viac hier a unifikáciu kasínových sekcií, tu je toho veľa dobrého. Dávam mu 4/5

Platia podmienky Bet365 / iba pre nových zákazníkov / komerčný obsah Zodpovedné hranie 18+.
Táto recenzia je založená na osobnej skúsenosti s ponukami Bet365.