Menu

Розбираємо функціонал одного з топових світових букмекерів – BET365.

Огляд БК Bet365: Лінія і розпис

Лінія БК Bet365 включає в себе близько 40 різних видів спорту, що є одним з кращих показників на ринку букмекерських контор, а також присутні деякі унікальні опції, начебто конструктора парі. В цілому, вибір непоганий як в прематчi, так і в лайвi, а в розпису представлені найбільш популярні опції, наприклад подвійний шанс, фори, точний рахунок і так далі. Знайти матчі навіть з далеко не топових дивізіонів у футболі досить просто, так що з точки зору ігрової різноманітності Bet365 виглядає більш ніж впевнено і вибрати потрiбну для себе подію зможуть, швидше за все, навіть і найбільш досвідчені любителі азарту.

Коефіцієнти

В цілому, що стосується коефіцієнтів на Bet365, то тут значення за цим параметром цілком середньоринкові. Так, що стосується ставок на футбол, то тут коефіцієнти точно не є головним козирем, а ось на інші напрямки можна часом знайти куди більш цікаві пропозиції. На теніс і різні єдиноборства коефіцієнти, як правило, нижче середнього. У будь-якому випадку, варто мати на увазі, що різниці між різними букмекерськими конторами в плані коефіцієнтів гравці не знайдуть, і пропоновані цифри будуть приблизно однакові, так що при виборі БК найкраще звернути увагу на інші куди важливіші параметри, наприклад на легальний статус, і цією перевагою на території Росії Bet365 похвалитися не може.

FAQ

 • Що таке опція кеш-аут?

Кеш-аут дозволяє контролювати ставки і знімати повернення до закінчення подій. За допомогою функції кеш-аут гравці можуть повернути як повний обсяг ставки, так і частковий. Bet365 пропонує опцію подачі заявки на автоматичний кеш-аут всього обсягу ставки або якийсь її частини, коли запропонована сума кеш-ауту буде дорівнювати певному значенню. Більш детально з цією опцією варто ознайомитися у відповідному розділі.

 • Чи можливо відредагувати зроблену ставку на Bet365?

Так, скориставшись функцією «редагувати ставку», гравець може додати, видалити або поміняти місцями результати, а також гравці можуть збільшити суму ставки, причому зробити це можна як до початку матчу, так і по ходу події. Майте на увазі, що в ході редагування ціни будуть змінюватися відповідно до поточного коефіцієнту.

 • Як скасувати ставку?

Скасувати зроблену ставку неможливо. Для коригування свого парі ви можете скористатися функцією «редагувати ставку» або ж вдатися до опції кеш-ауту, яка дозволить зробити повернення до закінчення події.

 • Як я можу завантажити мобільний додаток для Android?

Завантажити продукт для Android пристроїв гравці можуть на офіційному сайті букмекера. Більш детально ознайомитися з даною можливістю варто на офіційному сайті.

 • Що потрібно для проходження верифікації в БК Bet365?

Для того, щоб підтвердити свій аккаунт, клієнти БК повинні надати скани документів. Відправити їх, як правило, можна по електронній пошті або додавши файли у відповідній реєстраційній формі.

 • Як можна зв’язатися з саппортом для вирішення виниклих проблем?

Зв’язатися з консультантами можна за допомогою лайв чату, зателефонувавши по телефону або відправивши email.

 • Чи передбачені лайв-трансляції на Bet365?

Так, платформа дозволяє переглядати матчі в режимі реального часу. Як заявляють самі представники БК, основний акцент платформа робить на трансляції футбольних поєдинків.

 • Як розміщувати ставку на Bet365?

Процес розміщення ставки на Bet365 не відрізняється від здійснення прогнозів на сайтах інших контор. Досвідчені гравці напевно знають, що після реєстрації необхідно знайти подію в лінії або в лайвi, визначитися з результатом, вказати розмір парі і розмістити свою ставку на сайті БК.

Огляд БК Bet365: Додаткові опції

Користувальницький інтерфейс 

Дизайн сайту Bet365 багато хто оцінює як «на любителя». Так, функціональність у нього досить непогана, однак занадто багато зеленого кольору і практично повна відсутність будь-яких цікавих дизайнерських рішень. Варто відзначити, що сайт багатомовний, і присутньо близько 20 мов, проте в силу того, що букмекер Bet365 вкрай слабо орієнтований на російський ринок, підтримки російської мови тут немає. Взагалі, букмекер Bet365 це виключно онлайн-ресурс з прийому ставок і наземних офісів у БК немає.

Ставки в лайвi

В лайвi вибір подій досить великий, причому розпис навіть в режимі ставок в реально часу дуже непоганий. В цілому, кількість доступних опцій буде більш ніж достатня навіть для досвідчених гравців. Нагадаємо, що по ходу події гравці можуть скористатися функцією Cash out.

Лайв трансляції 

Як заявляють оцінки, БК Bet365 в якості однієї з найголовніших фішок має велику кількість live-трансляцій, причому нерідко саме цей букмекер називають саме тим ресурсом, який пропонує найбільше трансляцій в порівнянні з іншими букмекерськими конторами. Так само як і на багатьох ресурсах, для того, щоб переглядати матч, потрібно володіти позитивним балансом, ну і, звичайно ж, варто мати на увазі, що далеко не всі матчі будуть доступні для перегляду, хоча, в цілому, з огляду на велику кількість трансляцій, зрозуміло, що гравці зможуть знайти як матчі з топових дивізіонів, так і поєдинки дрібнішого калібру з нижчих ліг.

Щоб скористатися послугою “пряма трансляція”, вам потрібно буде увійти до системи та мати фінансовий рахунок або зробити ставку протягом останніх 24 годин.

Мобільний додаток

На сайті букмекерської контори Bet365 користувачі можуть завантажити мобільний додаток для Android і iOS платформ. Функціонал обох мобільних продуктів практично порівнянний з тим набором функцій, які можна здійснювати і з комп’ютера. Процес установки, по суті, не відрізняється від інших додатків, а до плюсів такого мобільного продукту можна віднести можливість перегляду live-трансляцій, швидкий доступ до розміщення ставок і, звичайно ж, можливість розміщувати свої прогнози прямо з екрану смартфона.

Кращі опції 

Букмекерська контора Bet365 неодноразово визнавалася кращою в світі, і, звичайно, підстави для отримання такого високого статусу у контори є. Як ми вже відзначили, до основних переваг БК Bet365 можна віднести багату лінію, яка включає в себе великий набір різних спортивних подій з різних чемпіонатів. Наявність опцій для мобільних сьогодні сприймається як щось само собою зрозуміле, і можливість роботи з платформою зі смартфона на Bet365, звичайно ж, є. Що стосується коефіцієнтів, то тут значення в середньому такі ж, як і у інших БК на ринку, однак мінімальні коливання як в плюс, так і в мінус можуть бути знайдені за різними спортивними напрямками. До речі, великий вибір доступних матчів актуальний не тільки для прематча, але також і для лайва. Нарешті, опція онлайн-трансляцій також присутня і скористатися їй можна, в тому числі, і в мобільному додатку. Отже, резюмуючи, виділимо ключові особливості платформи.

 • Великий вибір в лінії.
 • Мобільні опції.
 • Відеотрансляції.
 • Бонус для новачків.

Переваги і недоліки

Отже, поєднуючи в собі основні переваги, які мають значення для гравців, Bet365 дійсно може похвалитися статусом однієї з топових букмекерських контор. Проте, недоліки теж є і, навіть якщо не звертати увагу на дещо зайве простий сайт Bet365, то головний мінус контори для гравців з Росії полягає в тому, що Bet365 – це заборонений букмекер на території РФ, а значить легально робити ставки на даному ресурсі у гравців не вийде. Звичайно, існують різні способи обходу блокування, однак, працюючи з нелегальною БК, користувачі автоматично позбавляються будь-яких гарантій, а коли мова заходить про отримання виграшу, то цей момент може стати дійсно критичним. Отже, давайте ще раз підведемо підсумки головних плюсів і мінусів БК Bet365.

ПеревагиНедоліки
Широка лінія і розписНелегальний статус в Росії
Багато відеотрансляційВідсутність російської мови
Мобільний додатокЗанадто простий сайт БК

Огляд БК Bet365 – Висновок

У підсумку, букмекер Bet365 є досить популярний ресурс для ставок, і в функціоналі платформи присутня широка лінія, наявність опцій для мобільних, а також бонусна складова, яка включає в себе, в тому числі, і пропозиції для новачків. Проте, всі ці переваги стають неактуальними для гравців з Росії, оскільки на території РФ Bet365 не володіє ліцензією з прийому ставок, а значить, вважається забороненим ресурсом. Незважаючи на наявність різних способів обходу блокувань, розраховувати на будь-які гарантії від БК стає складно, тим більше, з огляду на те, що і сам майданчик досить слабко орієнтован на російськомовний сегмент гравців, оскільки навіть підтримки російської мови на платформі немає, незважаючи на те, що всього доступних мов на Bet365 досить багато. Для російських гравців цілком можна підібрати легальні альтернативи, які не тільки законні на території Росії, але також здатні запропонувати і порівнянний функціонал по самим різним аспектам. У будь-якому випадку, пам’ятайте про те, що при розміщенні ставок найголовніше це зберігати здоровий глузд і не ставити більше тієї суми коштів, ніж ви готові дозволити собі втратити. Пам’ятайте, що на ставках набагато легше програти, ніж виграти. Саме тому до гри потрібно підходити максимально відповідально і обережно.

Діють Загальні положення та умови Bet365 / Лише для нових клієнтів / Комерційний вміст 18+.
Цей огляд заснований на особистому досвіді пропозицій Bet365.